جارو مرکزی

جاروی مرکزی

صفحه 1 از 1

برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

جارو مرکزی آسایش

جارو مرکزی آسایش

فروش و نصب و خدمات پس از فروش جاروی مرکزی آسایش

مطالب مفید در زمینه جارو مرکزی

جارو مرکزی و مزایا استفاده از آن

جارو مرکزی و مزایا استفاده از آن

جارو مرکزی دارای سیستم لوله کشی در کل منزل می باشد و راحتی و آرامش را برای ساکنین به همراه داردکارکردن با جاروی مرکزی راحت بوده و بدون جابجا کردن دستگاه، فقط با استفاده از خرطومی فنری (استرچ) می توان تمام خانه را نظافت نمودبرای استفاده از جارو مرکزی  می توان به راحتی لوله خرطومی را به پریز آن وصل کرد و بدون هیچگونه سر و صدا از نظافت منزل لذت برد.

مزایای جارو مرکزی :

۱-دارای عملکرد فوق العاده ای است که هوای درون خانه را بهبود می بخشد.

۲-کاملا بی صدا بوده و بنابراین می توان به محیط اطراف توجه داشت.

۳-دست سبکی دارد که دستگیری و حمل آسانی دارد.

۴-جاروبرقی مرکزی قدرت مکش بسیار بالایی برای جمع آوری انواع ذرات دارد

۵-جارو مرکزی قابلیت مبارزه با آسم، اگزما و انواع آلرژی را دارد.

۶-سبب صرفه جویی در زمان می شود.

۷-با داشتن خرطومی ۹ متری مشکلی برای نظافت گوشه و کنارها وجود ندارد.

۸-به وسیله آن می توان پله ها را نیز به راحتی تمیز نمود.

۹-عدم نیاز به تخیله مخزن جارو مرکزی 

 

جارو مرکزی  نوعی از مکنده یا جاروبرقی می باشد که بصورت یک تجهیز دائم و ثابت در محیط های مسکونی، تجاری و صنعتی نصب می‌گردد. سیستم های مکنده یا جاروی مرکزی به منظور حذف آلودگی و پسماندها و انتقال آنها از طریق لوله های ثابت به یک مخزن جمع آوری واقع در مکان بهینه، طراحی شده اند. بعبارت ساده تر یک جاروی مرکزی شبکه ای از لوله ها، اتصالات و زانویی ها با طراحی خاص است که همگی به یک واحد مکش مرکزی و مخزن متصل شده اند. بدین ترتیب قدرت مکش در سرتاسر ساختمان یا تاسیسات توزیع می گردد

در یک ساختمان مسکونی، تجاری و اداری؛ واحد مکش دستگاه به شکل یک تجهیز دائمی همراه با مخزن جمع آوری زباله معمولا در فضایی همانند زیرزمین، گاراژ یا انبار نصب می گردد. دهانه های مکش در دیوارها در سرتاسر ساختمان قرار می گیرند و به خرطومی ها و سایر تجهیزات مکش جمع کننده گرد و خاک، ذرات آلودگی و زباله ها و پسماندهای کوچک از فضای داخلی؛ متصل می شوند. لوله ها و داکت های رابط بین دهانه مکش و واحد مکش و مخزن به منظور حفظ زیبایی و نظم محیط قابل مشاهده نبوده و در بخش های داخلی دیوارها نصب می گردند.

در محیط های صنعتی همانند کارخانه ها به دلیل اهمیت بیشتر کاربردپذیری دستگاه و سودمندی آن، تأکیدی بر نصب واحد مکنده، مخزن و انشعابات دستگاه در فضایی پرت و دور از چشم وجود ندارد.

کاربرد جارو مرکزی :


جاروی مرکزی در اماکن مسکونی کوچک و بزرگ، برج ها، هتل ها، محل های عمومی کارخانه ها، کارواش ها، نمایشگاه ها، سینماها، بیمارستان ها، پایانه ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها، دندانپزشکی و دیگر محل ها به کار می رود.

  • 26 مهر 1397
  • نویسنده: نویسنده طراحان سازه

جارو مرکزی و مزایا استفاده از آن
4/9 از 36 رای